Календар подій

24
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3 / 4
Доброго дня! Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради (ЄДРПОУ 34572192) є Замовником торгів. Неодноразово учасником тп переможцем торгів є Комунальне підприємство "Луцьке електротехнічне підприємство - Луцьксвітло" (ЄДРПОУ 30555550) Комунальне підприємство "Луцьке електротехнічне підприємство - Луцьксвітло" діє на підставі статуту, затвердженого рішенням Луцької міської ради від 28 березня 2018 року № 39/26. Таким чином власником КП "Луцьксвітло" є Луцька міська рада. Відповідно до Закону визначення пов’язаності учасників процедури закупівлі між собою по відношенню до юридичних та фізичних осіб (юридична особа, яка здійснює контроль над учасником процедури закупівлі або контролюється таким учасником процедури закупівлі) Чи правомірно це коли і в Замовника і в Учасника-переможця один засновник та власник???
Відповідь
11.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
0 / 0
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення щодо оприлюднення закупівлей робіт та послуг згідно Постанови КМУ №225 від 20.03.2020 (зі змінами). В Розділі "Послуги" є абзац такого змісту: "Реконструкція, реставрація, капітальний ремонт приміщень та споруд закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2". Питання: якщо наша лікарня являється закладом охорони здоров'я, який надає медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2", ми можемо укладати прямі договори з Підрядниками на будь-яку суму згідно вище вказаного абзацу, якщо оплата даних робіт буде здійснюватися за ковідні кошти?
Відповідь
09.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7 / 4
Добрий день! Цікавить інформація чи необхідно оприлюднювати звіт про закупівлю до 50 000 грн та проводити спрощену закупівлю через систему, якщо закупівля здійснюється за власні кошти підприємтсва, більше 50 % належить належить державі, засновник Кабінет Міністрів України. Неодноразово на майданчиках Державні закупівлі онлайн та Українська універсальна біржа мені консультанти казали,що немає необхідності оприлюднювати цю інформацію. В Законі такого положення не знайшла. Консультанти не праві та вказують не правдиву інофрмацію?
Відповідь
09.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2 / 0
Добрий день! Прошу надати інформацію про те, яким саме має бути електроний ключ уповноваженої особи? з привязкою до юриличної особи чи ні? Якщо після 07.11.2020 застосовувася підпис приватбанку без привязки до юридичної особи. Чи є це порушинням і яке за це покарання?
Відповідь
06.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2 / 1
За результатами проведених конкурсних торгів за процедурою: відкриті торги на виконання берегоукріплювальних робіт з укріплення берегів річок на об’єкті «Кріплення берега ріки Стир для захисту с. Набережне Демидівського району Рівненської області» (III етап) (капітальне будівництво, між Замовником та Підрядником (Переможцем торгів) було укладено Договір № 2-2013 від 27 вересня 2013 року, в обсязі передбаченому проектно-кошторисною документацією і в строки, передбачені даним Договором та календарним графіком. Відповідно до пункту 3.1. Договору, договірна ціна вартості робіт, що доручені до виконання Підряднику, визначена сторонами з урахуванням регламентуючих рішень з цього питання, на основі діючих нормативних документів і складає 4 307, 455 тис. Грн. У зв’язку із відсутністю фінансування була виконана лише частина робіт, а саме у 2013 р. на суму 738,50 тис. До 2020 року фінансування не надходило взагалі. Згідно Договору № 2-2013 від 27 вересня 2013 року та Протоколу погодження договірної ціни, що є невід’ємним додатком до цього договору, Сторонами чітко досягнуто узгодження про розмір договірної ціни на виконання берегоукріплювальних робіт з укріплення берегів річок на об’єкті, Отже, у Договорі № 2-2013 від 27 вересня 2013 року вказано тверду договірну ціну. У 2020 року Замовником було замовлено та отримано експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво за робочим проектом «Кріплення берега ріки Стир для захисту с. Набережне Демидівського району Рівненської області» (III етап) (нове будівництво) (коригування проекту). Згідно експертного звіту загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 15 вересня 2020 року складає 8738,312 тис. грн., у тому числі: будівельні роботи – 7095,529 тис. грн.; інші витрати – 1642,783 тис. грн. Із загальної кошторисної вартості виконано 738,500 тис. грн., у тому числі: будівельні роботи 656,169 тис. грн., інші витрати – 82,331тис. грн. Договором № 2-2013 від 27 вересня 2013 року, передбачено лише зменшення ціни договору за взаємною згодою сторін. Можливість підвищення договірної ціни внаслідок істотного зростання після укладення договору підряду цін на ресурси, забезпечення якими здійснює підрядник, а також цін на послуги, що надавалися йому третіми особами, умовами укладеного між Сторонами договору не передбачена. Відповідно до пункту 10.1. Договору цей Договір набирає чинності з моменту підписання та діє до 31.12.2015 року, але в будь-якому випадку до повного виконання Сторонами взятих за даним договором зобов’язань. Жодних додаткових угод, щодо продовження строку дії договору з 2015 року між Сторонами не укладалося. Фактично строк дії даного договору закінчився у 2015 році. РОВР у Рівненській області бере бюджетні зобов’язання та здійснює платежі тільки в межах бюджетних асигнувань поточного року, установлених кошторисами, а вся реєстрація фінансових зобов’язань проходить через відповідну казначейську службу. З метою дотримання вимог діючого законодавства у сфері публічних закупівель, забезпечення ефективного використання та економії бюджетних коштів, враховуючи, що будь які зміни можна внести тільки в межах строку дії договору, а строк дії Договору № 2-2013 від 27 вересня 2013 року закінчився у 2015 році, Прошу надати роз’яснення щодо застосування законодавства у сфері публічних закупівель стосовно наступних запитань: 1. Чи можна вважати Договір № 2-2013 від 27 вересня 2013 року завершеним, у зв’язку із завершенням строку його дії? 2. Чи можна після перерахунку кошторису та проходження державної експертизи організувати та провести новий тендер на закупівлю робіт по цьому ж самому об’єкту з тим самим предметом закупівлі? 3. Якщо ж необхідно вносити зміни до даного договору, як діяти в такій ситуації? Як відображати такі зміни на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель?
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json