Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3 / 4
Добрий день! Прошу надати консультацію з такого питання. Університет багато років користується послугами стаціонарного телефонного зв'язку компанії "Укртелеком". Відповідно, багато років існують телефонні номери університету. Зараз виникла необхідність укласти договір на надання послуг до кінця року. Чи можемо ми застосувати переговорну процедуру для укладання договору з ПАО "Укртелеком"? Питання для нас вкрай актуальне, так як проведення тендеру і перемога іншої компанії можуть привести до зміни всіх номерів.
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
13 / 11
Відповідно до п. 1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) переговорна процедура застосовується якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Якщо двічі було відмінено торги на закупівлю електричної енергії за вільними цінами (для населення та адміністративних будівель бюджетної установи) та при цьому передбачався договір розроблений на основі «Примірного договору про постачання електричної енергії споживачу» (Додаток 5 до Правил роздрібного ринку електричної енергії), то чи можна при застосуванні переговорної процедури перейти на «Типовий договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг» (Додаток 5 до Правил роздрібного ринку електричної енергії) та застосувати тарифи на універсальні послуги (в т.ч. тарифи для населення).
Відповідь
16.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6 / 7
покрокові етапи проведення переговорної процедури
Відповідь
13.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7 / 7
Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області про надати наступне роз'яснення: Протоколом засідання №113-20 від 26 червня 2020 року експертна комісія з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій ухвалила що: відповідно до Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 24 березня 2004 року №368, Національного класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019:2010 класифікувати надзвичайну ситуацію, яка виникла на території Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей з причини значного ускладнення погодних умов як надзвичайну ситуацію природного характеру (20310 - Метеорологічні НС, пов'язані з атмосферними опадами) державного рівня. На підставі даної ухвали чи має право Служба автомобільних доріг застосувати переговорну процедуру закупівлі згідно з ст. 40 ч.3 абз.1 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2 / 3
У процесі здійснення своєї основної діяльності (випуск та публічний показ вистав) Державне підприємство «Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка» (далі - Театр) досить часто стикається з необхідністю залучення до процесу створення вистав на підставі цивільно-правових договорів митців різного спрямування: режисерів, художників, композиторів тощо. Вартість вказаних послуг значно перевищує встановлений Законом України «Про публічні закупівлі» ліміт в 50 тис. Варто наголосити що закупівля вказаних послуг є досить специфічною та на наше тверде переконання не може бути проведена за допомогою спрощеної закупівлі або відкритих торгів. Так п.п. 2 п. 7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачає, що придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання; існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності. Враховуючи вищевикладене, просимо надати роз’яснення чи підпадає під вказані пункти Закону закупівля послуг театральних режисерів, композиторів, художників зі створення театральної постановки або складових її частин.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2