Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
27 / 32
Відповідно до частини 6 статті 33 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі, протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі. У випадку обґрунтованої необхідності строк для укладання договору може бути продовжений до 60 днів. Враховуючи вищезазначене виникає питання, чи повинен замовник торгів або переможець оприлюднювати у системі закупівель повідомлення про продовження строку укладання договору?
Відповідь
03.05.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1717 / 1625
Бюджетна установа (замовник) оприлюднила повідомлення про намір укласти договір по закупівлі UA-2019-03-28-000563-b у системі ProZorro 26 квіт. о 17:40 (п'ятниця). З 27 квітня по 1 травня включно офіційні вихідні дні. Як переможцю обчислити 5-денний строк подання документів?
Відповідь
24.01.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2162 / 2152
Відповідно до статті 32 Закону України “Про публічні закупівлі” рішення про намір укласти договір про закупівлю приймається замовником у день визначення переможця, та протягом одного дня після прийняття такого рішення замовник оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір та надсилає його переможцю. Разом з тим, відповідно до “Коментарів до законодавства України про публічні закупівлі”, оприлюднених на сайті prozorro.gow.ua, рішення про намір є дією замовника, що формалізується у 3 кроки: 1) прийняття рішення про визначення переможця за результатами оцінки, що фіксується у протоколі; 2) прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю – в день визначення переможця, таке рішення фіксується у протоколі; 3) оприлюднення повідомлення у встановленій формі на веб-порталі та надсилання його через електронну систему визначеному переможцю процедури закупівлі протягом одного дня з дня прийняття вищевказаного рішення про визнання переможця. Відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель”, повідомлення про намір укласти договір заповнюється електронною системою закупівель автоматично. Враховуючи вище зазначене, прошу надати розяснення яким чином надсилається учаснику повідомлення про намір укласти договір: - безпосередньо замовником, шляхом надання повідомлення (сформованого системою ProZorro автоматично та оприлюдненого на веб-порталі) безпосередньо на адресу учасника; - чи системою ProZorro автоматично? При цьому прошу надати розяснення, яким чином можна замовнику отримати підтвердження отримання такого повідомлення учасником ?
Відповідь
20.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3244 / 3061
Замовником 06.07.2018р був проведен аукціон . Аукціоном визначено найкращу ціну підприємства ТОВ «ДЕП-СІТІ» , та було почато розгляд тендерної пропозиції. 13.07.2018р. на електронній площадці Держзакупівель було опубліковано Протокол засідання тендерного комітету, щодо продовження строку розгляду тендерної пропозиції. Рішення тендерного комітету було прийнято з порушеннями, а саме: 1. Відсутній номер протоколу засідання тендерного комітету. 2. Аргументована причина подовження строку розгляду тендерної пропозиції було вказано – «в зв’язку з відсутністю кворуму на засіданні тендерного комітету на 13.07.2018р». В зв’язку з відсутністю кворуму, Замовник не мав право приймати рішення продовжити строк розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ДЕП-СІТІ» до 20 робочих днів. Рішення було прийнято з порушенням ст..11 Закону України № 922. 13.08.2018р на електронній площадці Держзакупівель було опубліковано Протокол № 18332/1/ТМЦ розгляду тендерних пропозицій про визнання переможцем ТОВ «ДЕП-СІТІ». Тим самим порушено ст..28 ч.4 Закону України №922 «Про публічні закупівлі», а саме: 1. Кінцевий строк прийняття рішення Замовником 06.08.2018р. Вимагаємо негайно скасувати рішення Тендерного комітету, та визнати торги такими, що не відбулися, згідно ст.. 31 ч. 1 Закону України № 922, в зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель. Станом на 21.08.2018р Замовник відповіді на вимогу не надав.
Відповідь
23.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2576 / 2423
Доброго дня! Керуючись ч.1 ст.32 Закону України "Про здійснення публічних закупівель" рішення про намір укласти договір про закупівлю приймається замовником у день визначення переможця, та протягом одного дня після прийняття такого рішення замовник оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір та надсилає його переможцю. Чи правомірна дія замовника, якщо прийняття рішення про намір укласти договір і оприлюднення цього рішення відбувається в один і той же день? Чи необхідно оприлюднювати таке рішення тільки на наступний день після прийняття такого рішення? Будемо вдячні за відповідь.
Відповідь
1 2 3
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2