Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2641 / 2635
Доброго дня! При складанні додатку до річного плану та визначення предмету закупівлі на проектування об'єкту у ДК 021:2015 використовується код 71322000-1 (Послуги з інженерного проектування в галузі цивільного будівництва). Але згідно ДБУ і ДСТУ - проектування це є роботи, відповідно для робіт допорогова сума закупівлі суттєво відрізняється. Просимо надати роз’яснення, як обрати код класифікатора або обрати код "Не визначено"
Відповідь
28.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3088 / 3043
У 2016 році до введення в дію Закону "Про публічні закупівлі" були укладені рамкові угоди щодо придбання медикаментів, строк дії яких 3 роки. Чи маємо ми право проводити закупівлю у 2017 році відповідно до даних рамкових угод, умови яких передбачають обрати переможця серед двох учасників, визначених рамковими угодами, поза межами авторизованих електронних майданчиків?
Відповідь
28.02.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2714 / 2584
Філії ДУ не є юридичними особами, але мають свій код ЄДРПОУ та відкриті рахунки в Казначействі, а також кошториси, які затверджені керівником ДУ. На підставі положення та довіренності ДУ делегує право на проведення процедур закупівлі тендерним комітетам філій, але органи Держказначейства не визнають чинними проведені процедури закупівлі філій і вимагають проведення напряму від юридичної особи. В разі проведення процедури юридичною особою виникає ситуація з відсутністю коштів, які затверджені в кошторисах філій. Учасник-монополіст відмовляється від участі проведення закупівлі філіями. Просимо надати роз’яснення і можливі варіанти вирішення даних питань.
Відповідь
28.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3539 / 3449
Доброго дня!25.01.2017 року було укладено договір на закупівлю природного газу. Ціна після аукціону 7499,99 грн. з ПДВ/1000 куб.м. Замовник, ще не встиг жодного разу скористатись даною пропозицією, як полетіли додаткові угоди. 27.02.2017р. було надіслано три додаткові угоди на зміну ціни в межах 10% кожна, та ще прописали, що додаткова угода набирає чинності з 01.02.2017року. Хоча в Договорі є пункт, де зазначено, що додаткова угода набирає чинності з моменту її укладення. Замовник відмовляється підписувати її 01.02.2017р., та пропонує підписати одну додаткову угоду 27.02.2017р., та просить у Постачальника, щоб той надав рахунок за спожитий газ до 27.02.2017р. по ціні зазначеній у договорі(7499,99 грн.з ПДВ.), а решту виставив по ціні, визначеній у додатковій угоді. Постачальник відмовляється, та виставляє рахунок за спожитий газ у лютому з ціною більшою на 30% відсотків (бо надав три додаткові угоди), в іншому випадку погрожує припинити газопостачання. Як нам діяти в даному випадку, адже газом опалюються дитячі садки, і якщо доведеться йти в суд, яким чином забезпечити опалення в садочках, оскільки опалювальний період, ще не закінчився???Дякую.
Відповідь
28.02.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3733 / 3663
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 10 ЗУ «Про публічні закупівлі», замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, зокрема оголошення про проведення процедури закупівлі. Форма оголошення про проведення відкритих торгів затверджена Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490. При цьому у вищезазначеному наказі зазначено, що після внесення усієї обов’язкової інформації, передбаченої формою документа та накладання електронного цифрового підпису, електронна система закупівель автоматично створює документ, який у разі потреби може бути роздрукований. Таким чином, оголошення за вказаною формою, складається не замовником самостійно, а створюється через електронну систему закупівель. Виходячи з цього, постає питання щодо необхідності завантаження замовником до електронної системи закупівель разом із тендерною документацією відповідного оголошення, складеного безпосередньо ним самостійно у певному електронному форматі (наприклад, «.doc», «.pdf» або «.jpg»). Чи необхідно завантажувати до системи таке оголошення?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2