Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

17
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд затвердив Порядок залучення радників для підготовки концесійних проєктів
09.10.2020 | 17:19 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Сьогодні, 9 жовтня 2020 року, на черговому засіданні Уряд затвердив Порядок залучення радників для підготовки проєктів, що здійснюються на умовах концесії. 

Підготовка якісного масштабного проєкту, що здійснюється на умовах концесії, потребує значних фінансових, людських та інтелектуальних затрат, використання найкращого світового досвіду у цій сфері.  Звичайною міжнародною практикою є залучення радників для підготовки таких проєктів.

Порядком визначаються алгоритми дій концесієдавця при залученні радників та критерії їх відбору. 

Так, відбір відбуватиметься на конкурсних засадах шляхом використання електронної системи закупівель або переговорної процедури у випадках, визначених Законом України "Про публічні закупівлі". Оцінка тендерних пропозицій буде  здійснюватись на основі критеріїв ціни та якості виконання послуг,  а переможцем може стати учасник, який відповідає всім критеріям, за якими здійснюється відбір радників. 

“Затвердження цього Порядку забезпечить можливість залучати професійних та досвідчених спеціалістів для підготовки проєктів державно-приватного партнерства, у тому числі концесії. Це сприятиме успішній реалізації таких проєктів та стане запорукою розвитку інфраструктури та економіки країни”, - зазначила заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ірина Новікова.

Дія документа поширюється і на залучення радників при підготовці проєктів, що здійснюються на умовах державно-приватного партнерства в іншій формі, ніж концесія.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json