Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

26
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Заступник Міністра Олександр Романішин відвідав Житомирщину з робочою поїздкою щодо стимулювання експорту
30.09.2020 | 18:43 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Сьогодні, 30 вересня, відбулася робоча поїздка заступника Міністра Олександра Романішина на Житомирщину щодо питань програми Уряду про стимулювання експорту. У ході поїздки заступник відвідав «Житомирський маслозавод» та поспілкувався з представниками ОДА, ПАТ «Експортно-кредитне агентство» та найбільших підприємств-експортерів Житомирської області.

Житомирщина - одна з провідних областей України з експортування органічної продукції до країн Європи та світу. Майже 3000 суб'єктів господарювання мають торговельні відносини з понад 100 країн світу.

«На сьогодні дії Уряду спрямовані на підтримку українських експортерів, розширення вже наявних торговельних відносин та налагодження зв’язків з новими країнами. Саме тому одним з ключових пріоритетів держави є захист інтересів українських товаровиробників на внутрішньому та зовнішніх ринках», - зазначив заступник Міністра Олександр Романішин.  

Під час зустрічі було зазначено важливість просування на зовнішні ринки української продукції з високим ступенем переробки та доданої вартості, а також захисту національного виробника. Учасники обговорили наявні механізми підтримки експортерів та їх вдосконалення. Крім того, підняли питання державно-приватного партнерства та стимулювання участі українських виробників у міжнародних виставках і ярмарках за кордоном. 

Також заступник Міністра зазначив, що МЗС України запускає новий формат консультацій для підтримки українських експортерів у рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС. Ці консультації будуть спрямовані на просування експорту вітчизняної продукції. Вони відбуватимуться регулярно за участю послів України та представників українського бізнесу. Докладніше за посиланням: https://bit.ly/2GeEFlF.

Довідково:

21 липня 2020 року Верховною Радою України прийнято у першому читанні проєкт Закону України №3760 «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями», що ініційований Президентом України В. Зеленським. 

Законопроєктом передбачено підтримку як вітчизняних, так і іноземних інвесторів, що реалізують інвестиційні проєкти, в рамках яких створюються нові робочі місця та обсяг інвестицій складає від 30 млн євро, у сферах переробної промисловості, інфраструктури, логістики, поводження з побутовими відходами, туризму, охорони здоров'я, освіти, спорту.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json