Ігор Петрашко та Хулусі Акар підписали Протокол Дванадцятого засідання Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва

16 жовтня 2020 у м. Стамбул у рамках робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до Турецької Республіки відбулась зустріч співголів національних частин Міжурядової українсько-турецької комісії з  торговельно-економічного співробітництва - Міністра розвитку економіки, торгівлі та  сільського господарства України Ігоря Петрашка та Міністра національної оборони Турецької Республіки Хулусі Акара.

У присутності Президентів України та Турецької Республіки Сторони підписали Протокол Дванадцятого засідання Комісії, яким визначено подальші кроки поглиблення українсько-турецького стратегічного співробітництва в торговельно-економічній сфері.

Окрему увагу в Протоколі приділено розвитку співпраці у сферах енергетики, туризму та транспорту, поглибленню відносин в промисловій та інвестиційній сферах, а також окреслено конкретні заходи щодо посилення співробітництва в галузі сільського господарства. Поряд з цим, Протоколом зафіксовано започаткування діалогу з розвитку транскордонного співробітництва між Україною та Турецькою Республікою.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json