Сталий економічний розвиток можливий тільки в балансі великого бізнесу, середнього, малого і мікро-бізнесу, - Ігор Петрашко

Усі країни займаються зараз захистом своїх територій, стимулюванням своїх виробництв, розміщенням продуктивних сил на своїй території, соціальною відповідальністю. Будь-яку державу поважають, якщо вона має сильну позицію, сильну і стабільну еліту.

Таку думку висловив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в інтерв'ю для “Економічної правди”.

“Малий і мікро, середній – це основа працевлаштування, це основа для заробітків людей, для регіонів. Великий бізнес – це дослідницька база, це експорт, це складні технологічні рішення, це участь у кооперації. Тільки в комбінації усіх цих чинників можна побудувати велику успішну країну”, - зазначив очільник відомства.

Він наголосив, що в країні, де 40+ мільйонів населення, неможливо точковими проєктами досягти сталого економічного розвитку. Він можливий тільки в балансі великого бізнесу, середнього,  малого і мікро-бізнесу.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json