Ігор Петрашко: Економічний блок з Євросоюзом надзвичайно важливий

Україна не може не бути частиною блоку Європейського союзу. Країни не будуть виживати індивідуально, крім ультравеликих, таких як Китай чи Сполучені Штати.

Про це зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в інтерв'ю для “Економічної правди”.

“Я великий прихильник Європейської асоціації, особливо зараз, в часи економічних блоків. Економічний блок з Євросоюзом надзвичайно важливий. Ми будемо його переглядати – посилювати, щоб збільшувати об'єми торгівлі по переважній кількості позицій”, - повідомив Міністр.

За його словами, 5 років минуло з часів підписання Угоди про асоціацію, 5 років так званого stand still, коли не переглядалися умови. Тож зараз це нормальний процес, починається перегляд, дискусія.

“Багато європейських компаній вже працюють в Україні, і вони хочуть і розуміють, що для них це краще – мати тут майданчик, і вони вже зацікавлені у вільній торгівлі. Тож в нас вже є свої союзники”, - сказав Ігор Петрашко.

Він додав, що представники європейських компаній зацікавлені в Україні, яка для них є клондайком. Головне для них - нормальне розуміння і умови.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json