Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

01
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Бізнесу профінансували за тиждень ще півмільярда гривень, загалом вже 6 млрд, - Петрашко
31.08.2020 | 18:38 | Прес-служба Мінекономіки

За останній неповний робочий тиждень банки-учасники Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» видали позик на більше ніж півмільярда гривень. Підприємці отримали 584 мільйона гривень за 159 новими угодами в межах програми.

З них 490 мільйонів гривень були видані уповноваженими банками в якості рефінансування попередньо отриманих позик.

«Останнім часом банки-учасники програми 5-7-9 щотижня фінансують підприємців в середньому на півмільярда гривень, минулий короткий робочий тиждень не став виключенням. Загалом ми вже перетнули позначку в 6 млрд гривень, які профінансовані бізнесу за цією програмою», - заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко 

Загалом, станом на 31 серпня 2020 року, вже видано 2603 кредитів на загальну суму 6,130 мільярда гривень. З них - рефінансовано кредитів на 4,937 мільярда гривень та видано інвестиційних кредитів на 1,072 мільярда гривень. На поповнення обігових коштів  підприємці вже отримали позик на суму 120 мільйонів гривень.

Лідерами за сумою укладених угод в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» залишаються комерційні банки. Зокрема, на першому місці з сумою в 1,327 мільярда гривень – Райффайзен Банк Аваль. На другому -  Креді Агріколь Банк,  клієнти цього банку в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» отримали позик на суму в 854,298 мільйона гривень. І на третьому місці – Кредо Банк  з сумою в 795,832 мільйона гривень.

Нагадаємо, позику в рамках Програми можна отримати в АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «МЕГАБАНК», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», а також, відповідно, КредитВест Банк та ОТП Банк.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json