Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Індустріальні парки «Соломоново» та «Свема» рекомендовано включити до Реєстру
26.05.2014 | 17:44 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

До Реєстру індустріальних (промислових) парків рекомендовано включити індустріальні парки – «Соломоново» (с. Соломоново Ужгородського району Закарпатської області) та «Свема» (м. Шостка Сумської області).

Відповідне рішення прийняте на черговому засіданні постійно діючої при Мінекономрозвитку Міжвідомчої комісії з підготовки рекомендацій щодо включення індустріальних парків до цього Реєстру.

Пріоритетними напрямами діяльності індустріального парку «Свема» визначено хімічне виробництво, виробництво фармацевтичних виробів, будівельних матеріалів, деревообробку, виробництво із пластмаси.

В індустріальному парку «Соломоново» планується розміщення виробництв галузей середнього та точного машинобудування, зокрема, автомобілебудування, приладобудування, електронної промисловості тощо.

Облаштування цих індустріальних парків забезпечить створення близько 7 тисяч додаткових робочих місць.

Нагадаємо, що за чинним законодавством Держінвестпроект включає індустріальний парк до Реєстру індустріальних (промислових) парків у дводенний строк із дня надходження повідомлення від Мінекономрозвитку про відповідне рішення комісії.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2