Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

30
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Ігор Петрашко зустрівся з американськими інвесторами
01.10.2020 | 13:36 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

1 жовтня відбулася зустріч Міністра розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства в України Ігоря Петрашка з представниками американської компанії з управління інвестиціями “Argentem Creek” - Джоном Паттоном і Робертом Грантом. У зустрічі взяли участь заступники Міністра Ірина Новікова та Тарас Висоцький, а також третій президент України Віктор Ющенко. 

Ключовою темою розмови стало обговорення умов та перспектив залучення міжнародних інвестицій в Україну. 

“На сьогодні в Україні формується нова законодавча платформа для посилення інвестиційного потенціалу України — це так званий законопроєкт “Інвест няні”. Крім того, вже вдосконалено концесійне законодавство та з державно-приватного партнерства. Наразі формується список пріоритетних інвестиційних проєктів.Також перезавантажено офіс “UkraineInvest”. Всі ці дії є гарним сигналом для інвесторів”, - зазначив Міністр Ігор Петрашко

Учасники зустрічі обговорили потенційні інвестиційні проєкти, зокрема, в агропромисловому комплексі, виробництві, машинобудуванні, ІТ секторі, транспортній інфраструктурі. Сторони домовились продовжувати діалог з метою напрацювання конкретних подальших планів в Україні на найближчі місяці та роки.

Довідково:

Argentem Creek - провідна американська компанія з управління інвестиціями, що спеціалізується на країнах, які розвиваються.  Штаб-квартира знаходиться в Нью-Йорку.

Компанія є активною вже 6 років в Україні. Десять років до цього працювала як компанія Black River (Блек Рівер), яка була підрозділом компанії Cargill. 

 

  


 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json