Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

17
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
В Україні започатковується масштабний інвестиційний проект вартістю 250 мільйонів доларів США
09.10.2020 | 14:49 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

8 жовтня заступник Міністра Олександр Романішин взяв участь в урочистому закладанні першого каменю фабрики огрудкування ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”. 

“Приємно констатувати, що в період непростої ситуації у світовій економіці в Україні започатковується масштабний інвестиційний проєкт вартістю 250 мільйонів доларів. Такі інвестиції - це нові робочі місця, гідні умови праці робітникам та соціально-економічний розвиток регіону”, - зазначив заступник Міністра Олександр Романішин. 

Наразі в Україні розроблена програма  підтримки інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями. Зокрема, можлива підтримка у вигляді податкових пільг, а також звільнення від сплати ПДВ та мита при ввезенні нового обладнання. Інвестори зможуть отримати у користування земельні ділянки, необхідні для реалізації проєкту. Також можливе будівництво/реконструкція об’єктів інфраструктури, необхідних для реалізації інвестиційного проєкту, за рахунок держави.

 

Залученню нових інвестицій сприятиме і перезапуск UkraineInvest, що надаватиме консультації потенційним інвесторам щодо підготовки договору та реалізації проєкту. Крім того,  Уряд активно працює над розвитком таких інструментів для залучення інвестицій, як з державно-приватне партнерство та індустріальні парки.

Державно-приватне партнерство є одним з провідних механізмів і усталеною практикою багатьох розвинутих країн світу.  Мінекономіки вже здійснено ряд важливих кроків на законодавчому рівні, які вдосконалюють процедури взаємодії між державою і приватним партнером. 

А для захисту інвесторів в Україні функціонує "Експортно-кредитне агентство", основна мета якого здійснення діяльності зі страхування від комерційних та некомерційних ризиків, перестрахування, надання гарантій, затверджених Кабінетом Міністрів України. 

Довідково: 

Компанія ArcelorMittal  є одним із найбільших іноземних інвесторів в Україні та найбільшим підприємством гірничо-металургійного комплексу України з повним металургійним циклом. Загальні інвестиції компанії в Україну за останні 15 років склали понад 10 млрд дол. США.

 

 

 

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json