Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

01
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Розпочався V Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Odesa 5Т»
10.09.2020 | 14:23 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 10 вересня відбулося відкриття 5-го інвестиційного бізнес-форуму «Odesa 5Т». З боку Уряду захід відкривав заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Олександр Романішин.

Ключовим завданням форуму є залучення приватних та муніципальних інвестицій в Одесу. Щороку він дає нагоду познайомитися з бізнес-спільнотою, новими партнерами та інвесторами, а також знайти інвестиційні проєкти.

«В сучасному світі йде боротьба за таланти, ресурси й інвестиції, навіть не між країнами, а між містами, і Одеса не втрачає лідерських позицій. Сьогодні вона входить у топ-3 міст України по кількості технологічних стартапів і є потужним майданчиком для їхнього розвитку. Це відбулось, зокрема, не без впливу таких заходів як “Odesa 5Т”.         

Українським містам потрібно перейняти досвід щорічних інвестиційних бізнес-форумів такого формату, щоб підвищити інноваційний та технологічний потенціал міста, розвинути підприємницьку та міську інфраструктуру і презентувати власні проєкти в галузях туризму, транспорту, технологій, торгівлі та трасту, щоб згодом “5Т” вашого міста отримало додаткові “Т”: творчість і таланти», — зазначив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Олександр Романішин.

Також на заході відбудуться дискусійні панелі, на яких обговорюватимуть бізнес-потенціал одеської спільноти, стратегії економічного розвитку, розвиток туризму, інноваційних технологій та сучасні проблеми транспортного сектору.

Форум триватиме 10 –11 вересня, за час якого, відбудеться презентація об’єктів державної власності, що підлягають приватизації та проєкту PROSTEAR хаб.

Докладніше з програмою форуму можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/35lbHdR

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json