Міністр економіки України зустрілась з представниками Сумського машинобудівного кластеру енергетичного обладнання

Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко провела зустріч з представниками Сумського машинобудівного кластеру енергетичного обладнання. 

Це громадська спілка, що об’єднує близько 10 промислових підприємств. Вони є основою розвитку регіону, тому сьогодні важливо надати їм максимальну підтримку. 

Під час зустрічі учасники обговорили основні проблеми, що виникають у підприємців під час війни – втрата звичних ринків збуту продукції, порушення логістики, перебої з постачанням сировини та матеріалів. 

Щоб підтримати українську промисловість, держава забезпечила доступ до пільгового кредитування для більшості підприємств. Також триває робота над розширенням альтернативних експортних напрямків для продажу української продукції з високою доданою вартістю. Ще однією з форм підтримки є забезпечення підприємств кластеру державним замовленням, зокрема, для потреб енергетичної безпеки країни.

Уряд докладає максимум зусиль, щоб навіть в умовах війни промисловість продовжувала працювати та зберігати робочі місця.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json