Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

01
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Делегація Мінекономіки бере участь в 61-1 сесії Генеральної Асамблеї Всесвітньої організації інтелектуальної власності
22.09.2020 | 11:05 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

21 вересня 2020 року розпочалась 61-ша сесія Генеральної асамблеї Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), у якій бере участь делегація Уряду України на чолі з заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександром Романішиним та директором департаменту розвитку сфери інтелектуальної власності Мінекономіки Андрієм Демчуком. Захід проходить у м. Женева, Швейцарська конфедерація, з  21 до 25 вересня 2020 року. 

Під час Генасамблеї ВОІВ Олександр Романішин виступив із заявою від імені делегації Уряду України, в якій відзначив пріоритетні напрямки роботи Уряду у сфері інновацій та інтелектуальної власності, а також подякував Генеральному директору ВОІВ Френсісу Гаррі за плідну співпрацю.

“Дякую Всесвітній організації інтелектуальної власності за вагомий внесок та допомогу Україні у реалізації спільних ініціатив щодо розвитку інновацій та інтелектуальної власності. Успішне завершення інституційної реформи у сфері інтелектуальної  власності є  одним з ключових завдань українського Уряду, яке ми плануємо здійснити вже до кінця жовтня цього року”, - зазначив Олександр Романішин під час свого виступу. 

Також протягом цьогорічної Генасамблеї ВОІВ планується ряд зустрічей членів делегації Уряду України з керівництвом ВОІВ, зокрема з Генеральним директором ВОІВ Френсісом Гаррі та директором Департаменту розвинених країн та країн з перехідною економікою Міхалем Швантнером. 

Успішна реалізація цілей та ініціатив, задекларованих ВОІВ в Україні, дозволить покращити не лише інноваційний розвиток, а й налагодити міжнародну співпрацю у сфері креативних індустрій. Країни, де цінують інтелектуальну власність, мають можливість успішно здійснювати трансфер технологій і, в свою чергу, експортувати  інноваційні продукти та товари з технологічними компонентами.  

Довідково: 

ВОІВ – це глобальний форум, що займається питаннями політики, зміцнення співробітництва, надання послуг та інформації у сфері інтелектуальної власності. ВОІВ є спеціалізованою установою системи Організації Об’єднаних Націй і нараховує 193 держави-члена https://bit.ly/2FOo87K   

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json