Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

01
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Заступник Міністра Олександр Романішин зустрівся з Генеральним директором ВОІВ Френсісом Гаррі
23.09.2020 | 14:40 | Прес-служба Мінекономіки

У рамках участі в 61-й серії засідань Асамблей держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), яка проходить 21-25 вересня 2020 року у Женеві у «гібридному» форматі, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександр Романішин провів зустріч з Генеральним директором ВОІВ Френсісом Гаррі.

Було обговорено стан двосторонньої співпраці у сфері інтелектуальної власності (ІВ) та шляхи її активізації. Заступник Міністра акцентував на пріоритетності подальшого здійснення інституційної реформи системи ІВ в нашій державі, її наближення до найкращих світових стандартів та впровадження концепції Національної стратегії розвитку сфери інновацій та інтелектуальної власності.

О.Романішин подякував за сприяння з боку ВОІВ в реалізації спільних ініціатив, передбачених у двосторонній Програмі співробітництва з Україною на 2020-2021 рр., включаючи функціонування Національного навчального центру з інтелектуальної власності, функціонування мережі центрів підтримки технологій та інновацій, впровадження численних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та зміцнення потенціалу у сфері ІВ.

Ф.Гаррі визнав суттєвий прогрес України останнім часом у забезпеченні прав інтелектуальної власності та впровадженні відповідних інституційних перетворень й запевнив у подальшій незмінній підтримці з боку Організації зусиль українського Уряду на напрямку ІВ. Також йшлося про важливість недопущення використання Мадридської системи міжнародної реєстрації знаків для легітимізації РФ тимчасової окупації АРК та м.Севастополь.

Під час зустрічі було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Мінекономіки та ВОІВ щодо надання даних до платформи обміну даними WIPO ALERT.


Довідково: WIPO ALERT – це захищена онлайн платформа, яка містить детальну інформацію про веб-сайти і додатки, стосовно яких встановлено, що вони, відповідно до національного законодавства держав-членів ВОІВ, порушують авторське право. Реалізація Меморандуму з ВОІВ дозволить запровадити в нашій державі механізм блокування отримання незаконних прибутків операторами веб-сайтів, що порушують права інтелектуальної власності.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json