Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

11
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото
Розпочала роботу українсько-афганська міжурядова комісія
28.05.2019 | 15:10 | Прес-служба Мінекономрозвитку

28 травня в Мінекономрозвитку відбулось Перше інавгураційне засідання Українсько-афганської спільної міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва під головуванням заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка та голови делегації Афганістану в.о. Міністра торгівлі та промисловості Ісламської Республіки Афганістан Аджмаля Ахмаді.

В рамках засідання комісії відбувся конструктивний діалог, що засвідчив готовність обох сторін до подальшого розвитку та поглиблення взаємовигідного співробітництва в сферах торгово-економічного та інвестиційного співробітництва, співробітництва в галузі промисловості, сільського господарства, харчової промисловості, двосторонньої співпраці у сфері державних закупівель, співробітництва у залізничних проектах.

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко під час вітальної промови підкреслив готовність України до взаємовигідних форм співпраці з акцентом на активізацію контактів між діловими колами обох країн та розвитку і удосконаленню договірно-правової бази між Україною та Афганістаном.

Результатом роботи Комісії стало окреслення перспектив реалізації нових проектів на основі стратегічних інтересів обох країн. За результатами роботи Комісії був підписаний Протокол. Домовленості, досягнуті у його рамках, визначені, як план дій для країн щодо імплементації спільних проектів на середньострокову перспективу.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json