Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

01
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд схвалив утворення Ради з національної інфраструктури геопросторових даних
09.09.2020 | 14:49 | Прес-служба Мінекономіки

9 вересня рішенням Уряду прийнято постанову про затвердження Положення про Раду з національної інфраструктури геопросторових даних та її склад.

Рада з національної інфраструктури геопросторових даних – це колегіальний дорадчий орган при Кабінеті Міністрів України, який має консультативну функцію щодо визначення механізмів реалізації державної політики у сфері національної інфраструктури геопросторових даних.

Головою Ради є Віце-прем’єр-міністр України - Міністр цифрової трансформації, членами Ради є представники центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, Національної академії наук України, органів місцевого самоврядування та установ, підприємств та організацій, які мають досвід діяльності з геопросторовими даними.

Діяльність Ради матиме позитивний вплив на забезпечення ефективного прийняття органами державної влади та органами місцевого самоврядування управлінських рішень, що сприятиме задоволенню потреб суспільства в усіх видах географічної інформації.

Серед основних завдань Ради:

  • розроблення та подання пропозицій Кабінетові Міністрів України у сфері національної інфраструктури геопросторових даних;

  • сприяння зменшенню дублювання геопросторових даних та метаданих у різних держателів даних;

  • сприяння забезпеченню належних умов користування геопросторовими даними органами державної влади, органами місцевого самоврядування та іншими користувачами;

  • розгляд річного звіту про функціонування та розвиток національної інфраструктури геопросторових даних;

  • сприяння розбудові інформаційної взаємодії між держателями даних.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json