Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

27
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Степан Кубів провів зустріч з Віце-прем'єр-міністром Республіки Болгарія Маріяною Ніколовою
14.05.2019 | 14:25 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 14 травня, Перший віце-прем'єр міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України України Степан Кубів зустрівся з Віце-прем’єр-міністром з питань економічної та демографічної політики Республіки Болгарія  Маріяною Ніколовою.

Під час зустрічі Степан Кубів підкреслив стратегічний характер партнерства між Україною та Болгарією і подякував Болгарії за підтримку України, її суверенітету і територіальної цілісності, а також курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

“Українсько-болгарські взаємини мають тисячолітню історію та значний потенціал сьогодні. Взаємний економічний інтерес підтверджує зростання обсягів торгівлі. Так, за підсумками 2018 року товарообіг між Україною і Болгарією зріс майже на 25% та склав понад 773 млн доларів США. Тенденція зберігається і у січні-лютому 2019 року, бо обсяг торгівлі товарами уже склав майже 155 млн доларів США. Це на третину більше, ніж за аналогічний період торік. Після 9-тирічної перерви нам слід відновити роботу Міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва між Україною та Болгарією, яка посилить практичну взаємодію між нашими країнами”, - підкреслив Степан Кубів.

Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України окреслив перспективні напрямки співпраці між Україною та Болгарією, серед яких інфраструктура і транспорт, енергетика, інноваційна та промислова співпраця, а також туризм.

“Спільними зусиллями ми відновили та розширили пряме авіасполучення Київ-Софія, українські компанії надають послуги з модернізації   енергогенеруючих станцій Болгарії, взаємно зростає торгівля і туристичні потоки між нашими країнами. Наразі слід зосередити спільну роботу у цих та інших перспективних сферах, зокрема розвитку двостороннього туризму, транспортного сполучення між країнам, промислової та інвестиційної  співпраці, а також продовжувати поглиблення партнерських взаємин між регіонами та містами України і Болгарії”, - підкреслив Степан Кубів.

Наприкінці зустрічі Степан Кубів та Маріяна Ніколова разом відкрили меморіальну дошку, присвячену 100 річниці встановлення дипломатичних відносин між Болгарією та Україною.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json