Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

30
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд виділив майже 10 млн грн постраждалим в антитерористичній операції
01.10.2020 | 14:06 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

30 вересня 2020, Кабінет Міністрів України виділив кошти для надання фінансової допомоги постраждалим в антитерористичній операції.

Так, з резервного фонду державного бюджету виділено 9 млн 756 тис. гривень членам сімей 4 осіб, які загинули під час участі в антитерористичній операції, та 7 особам, які отримали інвалідність.

Слід підкреслити, що мова йде про учасників, постраждалих в антитерористичній операції. Кошти з резервного фонду для них виділяються на підставі списків, які затверджуються Міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, що діє на постійній основі при Мінветеранів.

«Підтримки громадян, що постраждали в антитерористичній операції, та членів їх сімей – завдання держави. Це вже восьме рішення Уряду у цьому році. Загалом за 2020 рік Уряд виділив 133 млн 200 тис. гривень для надання грошової допомоги постраждалим в антитерористичній операції» - зазначила заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

 

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json