Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

26
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Завтра відбудеться відкриття VIII міжнародної агропромислової виставки «АGROEXPO-2020»
29.09.2020 | 11:37 | Прес-служба Мінекономіки

З 30 вересня по 3 жовтня у м. Кропивницький VIII щорічна міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки «АGROEXPO-2020». Офіційне відкриття заплановано на 12:00 за участю Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка, представників місцевої влади, керівників профільних бізнес-асоціацій та виробників.

«AGROEXPO» проводиться вже восьмий рік поспіль і є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні, де представлено широку номенклатуру с/г техніки українських та іноземних брендів, експозицію племінних порід тварин та птиці, а також проходить польова демонстрація техніки та технологій для АПК України. Крім того, це місце проведення ділових форумів, спеціалізованих майданчиків для діалогу між представниками влади, машинобудівних компаній, топ-менеджерами агрокорпорацій, а також експертами у сфері агропромислового комплексу міжнародного рівня.

Цьогоріч, за ініціативи Федерації роботодавців України, на виставці буде представлена мультибрендова експозиція вітчизняної комунальної техніки.

Серед ділової програми виставки – низка семінарів, конференцій, панельних дискусій, зокрема, міжнародний семінар «Сучасні проблеми агропромислового комплексу області та перспективи розвитку в умовах зміни клімату», панельна дискусія «Перспективи розвитку сімейних фермерських господарств. Пілотне впровадження Державного аграрного реєстру», галузева сесія «Цифрова трансформація: Бізнес. Влада. Суспільство», муніципальний інвестиційний форум «TIME to INVEST».

Також в рамках «AGROEXPO» проходитиме виставка «AUTOLAND», де будуть представлені легкові та вантажні автомобілі світових брендів, культурно-розважальний захід «Покровський ярмарок», фестиваль вуличної їжі «Єлисавет Смак Fest». Зокрема, у виставці планується участь 450 компаній-експонентів та 480 учасників «Покровського ярмарку».

Довідково:

Організатори виставки: Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Кіровоградська обласна державна адміністрація, Федерація роботодавців України, Торгово-промислова палата України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш», ВГО «Українська асоціація аграрних інженерів».

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json