Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Мінекономіки взяло участь у зустрічі Прем’єр-міністра України з Головним віце-президентом МФК Стефані фон Фрідебург
22.04.2021 | 15:40 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

20 квітня заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді долучилась до онлайн-зустрічі з Головним віце-президентом Міжнародної фінансової корпорації Стефані фон Фрідебург. Захід відбувся під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.  

Учасники зустрічі обговорили стан реалізації спільних проєктів, а також подальший розвиток співпраці на регіональному рівні. 

Так, завдяки консультаційній та фінансовій підтримці Міжнародної фінансової корпорації в Україні здійснюється робота щодо впровадження проєктів з фінансування напрямів енергетичної ефективності та відновлювальної енергетики, розвитку банківського сектору та аграрного бізнесу.

“Дякую нашим партнерам за підтримку та сподіваюсь на продовження та розширення нашої співпраці як на національному, так і на регіональному рівнях”, - зазначила Світлана Панаіотіді.

Довідково:

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) – член Групи Світового банку. Це найбільша світова установа, робота якої спрямована на розвиток приватного сектору в країнах, економіки яких розвиваються. IFC працює в понад 100 країнах, використовуючи свій капітал, досвід та вплив для створення ринків і можливостей у країнах, що розвиваються. У 2020 році IFC інвестувала понад 22 млрд дол.

 

 
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2