UA | EN
Заступниця Ірина Новікова взяла участь в Осінньому Діловому Форумі
24.09.2020 | 17:34 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Сьогодні, 24 вересня 2020 року, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ірина Новікова взяла участь участь в Осінньому діловому форумі. Тема цьогорічного Форуму – “Нова економічна реальність світу, прогнози щодо України”. 

В заході взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, провідних банківських установ та підприємці, які зацікавлені в економічному розвитку України, проаналізували нові виклики для бізнесу, розширення програм державної підтримки та можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за європейськими стандартами.

“Пандемія стала глобальним випробування для економіки всього світу. Без об’єднання ресурсів держави та бізнесу подолати ці наслідки неможливо. Важливим компонентом програми Уряду по економічному відновленню є створення сприятливого інвестиційного та бізнес клімату. Саме динамічний розвиток бізнесу дозволяє створювати нові робочі місця, забезпечити економічну стабільність в державі та покращення життя людей”, - зазначила заступниця Міністастра Ірина Новікова.

Також Ірина Новікова наголосила, що інвестиції є життєво необхідними для економічного відновлення України. Тому Мінекономіки активно працює над розвитком інструментів для залучення інвестицій, зокрема через державно-приватне партнерство та індустріальні парки.

“В міністерстві підготували всю нормативно-правову базу для повноцінного розвитку концесії. Крім того, незважаючи на пандемію, нам вдалось підписати 2 успішні договори - це консенсія портів Ольвія та Херсон. Новий Закон про державну підтримку інвестиційних проектів підсилить конкурентоспроможність економіки України та її інвестиційний потенціал”, - додала заступниця.


Довідково:

Діловий форум - щорічна подія, яка з 2009 року відбувається у Львові. Форум збирає представників бізнесу, міжнародних організацій та інституцій, представників влади України та громадських об'єднань для обговорення стратегічних питань розвитку бізнесу в Україні.